t1 t2 t3 t4

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA OSIEDLA Sp. z o.o. POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO "INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO"

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa Wspólnot Mieszkaniowych w zakresie eksploatacyjno-technicznym,
  • sprawdzanie, zlecanie prac i kontrolowanie wykonawców robót w istniejących budynkach - prace remontowe i eksploatacyjne,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej Wspólnot Mieszkaniowych,
  • udział w spotkaniach i zebraniach ze Wspólnotami Mieszkaniowymi,
  • umowa o pracę na 3/4 etatu.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • znajomość programów MS OFFICE,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:: koo@koo.com.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z atr. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: "RODO") wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KOO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Bulwar Ikara 29a/3, KRS: 0000021524, NIP: 8942581082 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am pouczony/a o przysługujących mi prawach, zgodnie z treścią pouczenia zawartego na stronie internetowej: www.koo.com.pl.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt e-mail, telefoniczny pod nr 71 353 86 10, lub osobisty w naszym biurze we Wrocławiu przy ul. Bulwar Ikara 29a/3.

kontakt-
wzory umów-
wzory uchwał WM-
wzór pełnomocnictwa-
wzory regulaminów-
ubezpieczenia WM-
właściciel lokalu-
lokator-
zarządca-
nowa ustawa 2015-
deklaracja-
kartoteka (IOK)
WSI
9126 odwiedziny